KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948240
nr 1294 8240
Oidentifierad konstnär. Kvinna på stol. Ej signerad. Olja på duk, 61x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:03:45
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr